Strona wykorzystuje pliki cookies ( ¤ polityka prywatności), jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zgodnie z informacjami podanymi na spotkaniu informacyjnym przypominam studentom Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, że od dnia 18 marca 2014 roku ruszyła elektroniczna rejestracja kandydatów na wyjazdy na studia i praktyki w roku akademickim 2014/2015.

 

(Menu: Studenci->Program Erasmus+->Informacje dla wyjeżdżających->Formularz aplikacyjny, adres bezpośredni: tutaj). Termin składania wniosków na wyjazdy na studia (on-line oraz w formie drukowanej) do Biura Rektora upływa dnia 31 marca 2014 roku. Wnioski na praktykę (on-line oraz w formie drukowanej) należy składać do Biura Rektora do dnia 31 maja 2014 roku. Przyjmowane będą tylko wnioski kompletne zawierające potwierdzoną średnią z Dziekanatu za ostatnie 4 semestry oraz z potwierdzoną przez lektora lub uznany ośrodek akademicki znajomością języka obcego. Szczegółowe informacje dotyczące Programu Erasmus +, formularz aplikacyjny oraz wykaz około 30 umów znajdują się na stronie Erasmusa +.

 Koordynator Uczelniany Programu Erasmus+

Dr Andrzej Szczygieł

log2o sakura   
 
 

       s4122y
                       
  scanmed       logo meta2