Strona wykorzystuje pliki cookies ( ¤ polityka prywatności), jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Koło naukowe „Azymut“ działa przy Wydziale Turystyki i Rekreacji. Zostało powołane 22 lutego 2010 r. Jego opiekunem jest Pan mgr Witold Zych.

Jest to organizacja, która ma na celu poszerzanie wiedzy w temacie turystyki i rekreacji, zdobywaniu umiejętności w zawodzie oraz działaniu na rzecz organizacji turystycznych. Jesteśmy grupą studentów, która chce posiąść jak największą wiedzę oraz kontakty, które pozwolą nam z odpowiednim zapleczem wejść w przyszłe życie zawodowe.

Przy Kole utworzone są następujące Sekcje:

  •  Sekcja rozwoju naukowego w dziedzinie turystyki i rekreacji

Jest to najstarsza z sekcji działających przy Kole Naukowym, właściwie jest jej sednem Powstania. W tej sekcji zajmujemy się głównie redakcją referatów i prezentacji oraz udziałem w konferencjach. Do osiągnięć sekcji można zaliczyć m.in.:

•    Organizacja konferencji „Bezpieczeństwo w Turystyce i Rekreacji” 7-8.05.2010,

•     Srebro na konferencji „Future Leaders Forum” w Warszawie 20.04.2010,

•     Wyjazd na Targi Turystyczne w Warszawie 24-25.04.2010,

•     Pomoc w organizacji konferencji „Rzadkie Choroby” 13-15.05.2010,

•    Udział w konferencji „Prawo turystyczne i sportowe. Między regulacją a deregulacją” UJ Kraków 4-5.03.2011,

•     Wykład o bezpieczeństwie na wodzie 22.03.2011

•     3 miejsce w Międzyuczelnianym konkursie wiedzy turystycznej – obszary chronione UNESCO UE Kraków 22.03.2011.

•     Udział w II Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych „Wyzwania XXI w. Społeczeństwo, Edukacja, Środowisko” PWSZ Tarnobrzeg 07.04.2011

Spotkania sekcji odbywają się w poniedziałki o godz. 11.15 w pok.311/IV

Serdecznie zapraszamy!

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Sekcja Turystyki Aktywnej tematyce teoretycznej i praktycznej

Sekcja powstała niedawno. Pierwszym sportem, z jakim mamy styczność, jako Koło jest żeglarstwo. Mamy nadzieję na poszerzanie podsekcji w ramach turystyki sportowej.

  • Podsekcja żeglarstwa

Zajmujemy się promowaniem turystyki i rekreacji na wodzie z zakresu żeglarstwa. W działaniach sekcji przewidziane są wykłady o bezpieczeństwie na wodzie, projekcje filmów o tematyce wodniackiej, rejsy turystyczne po Mazurach, zajęcia na wodzie na zbiorniku Bagry w Krakowie. Do współpracy zapraszamy osoby zarówno zajmujące się żeglarstwem jak i dopiero chcące rozpocząć swą przygodę na wodzie.

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Sekcja Pozyskiwania Praktyk, Staży, Kursów i Szkoleń oraz Poszerzania Kontaktów Zawodowych w Turystyce

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH POSZERZSANIEM SWOICH HORYZONTÓW TURYSTYCZNYCH ORAZ KONTAKTÓW ZAWODOWYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!