Strona wykorzystuje pliki cookies ( ¤ polityka prywatności), jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Zachęcamy wszystkich studentów do skorzystania z dostępu do bogatej oferty naukowych i fachowych czasopism elektronicznych jaki oferuje Biblioteka Główna AWF w Krakowie.
Proponowana kolekcja obejmuje 14 pełnotekstowych baz (m.in. ScienceDirect, SpringerLink, Academic Search Complete, Health Source: Nursing/Academic Edition, SPORTDiscus with Full Text, Hospitality & Tourism Complete), w których znajduje się ponad 16,5 tys. tytułów czasopism tematycznie związanych z profilem kształcenia w naszej Uczelni.
Z czasopism korzystać można z komputerów znajdujących się w Sieci Uczelnianej oraz Informatorium Biblioteki, które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00 oraz w soboty w godzinach od 9.00 do 13.00. Pracownicy Informatorium udzielają porad i wskazówek dotyczących sprawnego korzystania z oferowanych czasopism.
Dla studentów piszących prace magisterskie istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia w ramach seminarium magisterskiego. W celu ustalenia szczegółów prowadzący zajęcia i promotorzy proszeni są o kontakt (tel. 12-683-13-10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.