Strona wykorzystuje pliki cookies ( ¤ polityka prywatności), jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Współpraca ze szkołą

UWAGA ! 

Poszukujemy osób chętnych do współpracy z Zespołem szkół im. Br. Alojzego Kosiby w Wieliczce, w którym uczą się dzieci z różnym stopniem niepełnosprwaności intelektualnej. Uczniowie tej szkoły to wspaniałe i radosne dzieciaki którym trzeba zorganizować różne zajęcia pozalekcyjne. Dlatego też poszukiwane są osoby chętne do poświecenia uczniom szkoły 1-2 godziny tygodniowo w godzinach popołudniowych (13:00-15:00) i poprowadzenia zajęć muzyczno-rytmicznych, tanecznych... Bardzo prosimy o pomoc sport, muzyka, plastyka to te dziedziny w których uczniowie mogą osiągnąć sukces i budować wiarę we własne możliwości. Zależy nam na współpracy z osobami, które chciałyby podzielić się swoją pasją i umiejętnościami a równocześnie podjąć wyzwanie pracy z osobami niepełnosprawnymi. 

Kontakt:

Bożena Prochwicz 663 522 539,
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
do szkoły: 12 289 17 43
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta Pracy - Klub Przygoda

Grand Canyon Colorado oczami polskich kajakarzy

Polskie Towarzystwo Naukowe Kultury Fizycznej Oddział w Krakowie uprzejmie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w dniu: 20 lutego (czwartek) 2014 o godzinie 15.00 w Auli AWF w Krakowie. Temat spotkania: Grand Canyon Colorado oczami polskich kajakarzy.

Czytaj więcej...

Uniwersytet Francusko-Niemiecki

 

 

log2o sakura   
 
 

       s4122y
                       
  scanmed       logo meta2